Jdi na obsah Jdi na menu
 


Biegl: Třinec v play-off? Nereálné

6. 2. 2009

Přišel na hostování ze Vsetína. Brankář Radovan Biegl dělá co může, leč hokejistům Třince nic nepomáhá. Prohráli už šest zápasů za sebou. Na osmou příčku ztrácejí propastných 19 bodů. "Deka, totální deka,“ říká Biegl o stavu, v jakém se třinecký tým nachází. "Veškerá sebedůvěra je pryč," dodává.
"Hráči jsou tady výborní, ale jejich psychika je tak dole, že nedokážou prodat to, co v nich je.“


Může ještě Třinec pomýšlet na play-off?
Kdo se motá kolem hokeje delší dobu, tak musí vědět, že to není reálné, takže tato otázka... Sorry.
Jenže trenér Pokovič stále opakuje, že i když je jen teoretická šance, tak mužstvo musí vidět.
Osobně jsem realista. Aby to vyšlo, muselo by se stát tolik nečekaných věcí. Třeba bychom museli vyhrát posledních patnáct utkání základní části.
Takže jaké budou zbývající zápasy?
Těžké. Pokud však budu v mužstvu, tak slova o tom, že něco vypustíme, nechci slyšet. To se nestane.
Aspoň si pořádně zachytáte.
To ano, a hodně. Jenže, když jsem do Třince šel, myslel jsem si, že se něco s mančaftem stane, ale zatím se nestalo nic.
Čtrnáctého ledna je další jednání ohledně zámořské NHL. Pokud by začala, Roman Čechmánek by opustil Vsetína a vy byste se tam vrátil.
Nebudu zastírat, že to datum mě také zajímá. Nemusel jsem ale s odchodem do Třince souhlasit, jenže brankář musí chytat. Trénink mu nedá to, co zápas.
Může ještě něco tým spasit?
Jen tvrdá práce. A neodpustím si jednu věc. Nehrajeme ideálně, ale až na severní tribunu mě velmi zklamali třinečtí diváci. Na to jsem tady při svém předchozím působení nebyl zvyklý. Klukům nepřidá, když prohrávají o gól, rvou se o výsledek a lidi začnou pískat. Mužstvo potřebuje povzbudit.

 

Zdroj: www.idnes.cz