Jdi na obsah Jdi na menu
 


Biegl se zřejmě vrátí do Vsetína

7. 2. 2009

Hokejový brankář Radovan Biegl by se mohl vrátit do Vsetína. Loňský nejslabší tým hledá zkušeného gólmana a jeho bývalá opora je jedním z kandidátů. „Jednáme s ním,“ potvrdil trenér Vsetína Rostislav Vlach. Klub měl zájem také o Vladimíra Hudáčka, který po předčasném odchodu z Ruska sezonu dokončil v Plzni.
Jenže jednání s Hudáčkem se protahovala. „On preferuje zahraničí a teprve pokud by nic vhodného nenašel, zůstal by v Česku. Ale my jsme nemohli tak dlouho čekat,“ uvedl Vlach.
Vsetínský tým začne už dnes přípravu na nový extraligový ročník. Na prvním tréninku se sejde zhruba dvacítka mladých hráčů, na programu bude fotbal.
„S posilami jednáme, některá z nich by se mohla objevit už na středečním tréninku,“ naznačil Vlach, který dostane nového kolegu Jana Nelibu. Dosavadní asistent Břetislav Kopřiva odchází do Třince, kde povede juniorský tým.
Nově sestavená dvojice zatím nepočítá s nástupem veteránů Stantiena s Robem, kteří mají delší volno. Naopak přijít by měl obránce Hrabal, který se nevešel do nominace na mistrovství světa.

 

Zdroj: www.idnes.cz