Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kde bude Radovan Biegl chytat v sezóně 2009/2010? Ve Vrchlabí!

21. 7. 2009

Kde bude Radovan Biegl chytat v sezóně 2009/2010? Otázka je po dlouhých dnech a týdnech vyjasněna.

Na definitivní odpověď jsme si museli nějakou dobu počkat!

1. Zeptali jsme se trenéra RI Okna Zlín Zdeňka Venery: „O změnách v kádru budeme jednat v příštích dnech.“

2. Nic konkrétního nepřináší ani oficiální stránky zlínského klubu: Zatím je předčasné hovořit, kdo ze stávajícího kádru odejde a kdo naopak do Zlína zamíří. Vše bude předmětem jednání v nejbližších dnech a týdnech. (přepis z oficiální zprávy klubu)

3. Věci se trochu pohnuly v úterý 17.3.2009. Mladá fronta DNES napsala článek, který přibližuje situaci ve zlínském klubu. Řeší se přestupy hráčů, příchod posil i místo v brance.

Zlín už má jasno, jak vyřeší situaci brankářů. Vsadí na dvojici Jakub Sedláček a Tomáš Štůrala. Radovan Biegl by měl být připraven na výpomoc. „Chtěli bychom se s ním dohodnout na střídavém startu z klubu, kde bude působit, abychom v případě nouze měli kam sáhnout," uvedl pro idnes.cz generální manažer RI Okna Zlín Miroslav Michalovský. Jaký dres tak Radovan Biegl nakonec oblékne?

4. Je jasné, že Radovan Biegl ve Zlíně skončí. Potvrdil to generální manažer RI Okna Zlín Miroslav Michalovský na stránkách klubu. „Radek Biegl u nás skončí k 30.4.2009, ale chtěli bychom se dohodnout na možnosti jeho střídavého startu pro případ krajní nouze." Kam jeho kroky povedou?

5. Ani na konci měsíce dubna nevíme nic konkrétního. Radovan Biegl si stále hledá angažmá.

6. Stále nic nového. Oficiální oznámení ještě nepadlo! 

7. A je to tady! Radovan Biegl se po individuální přípravě přidává k týmu prvoligového celku Vrchlabí. Po dvou letech strávených ve Zlíně tak opět opouští extraligu. Více informací najdete v článku - Radovan Biegl se upsal Vrchlabí!

 

Radovan Biegl už na střídačku zlínského klubu neusedne. Objeví se v dresu Vrchlabí!

Obrazek

 

Autor: Jakub M.

Foto: Jakub M.