Jdi na obsah Jdi na menu
 


Biegl: Rozhodčí se omluví a pak tohle

4. 2. 2009

Jedinou oporou hokejového Vsetína, která ve čtvrtfinále play-off se Slavií nezklamala, byl brankář Radovan Biegl. Jeho skvělé zákroky dlouho držely naděje sedmého týmu základní části. Vsetín i přesto vypadl ve čtyřech zápasech, poslední duel skončil pro gólmana možná až krutě. Inkasoval šestkrát. „Určitě mě to mrzí, ale za týden se nikdo nebude ptát, jak dopadl poslední zápas. Všichni si budou pamatovat, že jsme celkově prohráli 4:0,“ řekl po posledním utkání sezony Radovan Biegl.


Jak byste zhodnotil čtvrtfinálovou sérii?
Byla nesmírně těžká. Ač je nepříjemné to přiznat, Slavia byla lepší. Možná jsme mohli vyhrát jeden zápas, ale nepovedlo se.
Vsetín selhal hlavě v koncovce. Dalo se z branky poznat, proč se vám střelecky nedařilo?
Strašně jsme se na góly nadřeli, scházel nám klid v zakončení. Slavia hrála organizovaně v obraně, pořád jsme útočili do plných. Kvalita jejich hráčů v obranných řadách je nesporná.
Jak si povede Slavia v dalším průběhu play-off?
Řeknu to takhle. Slavia i Sparta mají vyrovnaná mužstva a pokud postoupí Pardubice a pržské týmy se spolu střetnou, bude to velice zajímavé semifinále. Po vyřazení z play-off se na hokej nedívám, protože toho mám za celý rok dost, ale teď to budu sledovat. Zajímá mě, jakým způsobem se v těchto zápasech ukáží rozhodčí.
Vy jste na ně ve druhé přestávce dost křičel. Proč?
Stejná dvojice rozhodčích (Turčan a Venglář, pozn. red.) pískala druhé utkání na Slavii, kde nás hrubě poškodila. Před dnešním zápasem se pan Turčan našemu trenérovi omluvil a pak předvedl takový výkon.

 

Zdroj: www.idnes.cz