Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozhovory

Příspěvky

Biegl: Rád jsem zalezlý doma

1. 3. 2009

Zdroj: Deník SPORT

Poslední roky kočuje po Moravě. Vyloží dvě tašky z auta, odvede dobrou práci a až se naplní čas, valí o dům dál. Brankářský svéráz Radovan Biegl, který má daleko k pověsti asketického sportovce, nepatří na prahu čtyřicítky do šrotu.

 

Nejstarší brankář v extralize: Těžko říct, kde se vzala forma

28. 2. 2009

Zdroj: idnes.cz

Je nejstarším brankářem v hokejové extralize, ale nic si z toho nedělá. Právě naopak, touha vyrovnat se mladším jej spíš motivuje. Zlínský Radovan Biegl do puntíku potvrzuje úsloví o zralém víně.

 

Zadarmo můžu být i doma, říká ve velkém vánočním rozhovoru Radovan Biegl

27. 2. 2009

Zdroj: hc-vsetin.cz

Do Vánoc zbývají tři dny, venku mrzne až praští a odpoledním Prostějovem spěchají davy lidí. „Ježíšky už mám naštěstí pořešené,“ říká v jedné z útulných kaváren Radovan Biegl. Brankářská legenda a ikona extraligového Vsetína momentálně působí v prvoligovém týmu Jestřábů, ale vedle toho pomáhá trápícímu se Zlínu.

 

Radovan Biegl předčasně skončil v Kolíně. Na odpis se ale necítím, vzkazuje

12. 2. 2009

Zdroj: hokej.cz

Osmatřicetiletý brankář Radovan Biegl je momentálně bez práce. Po vyloučení Vsetína z extraligy se rázem, těsně před startem soutěže, ocitl na dlažbě a zavděk vzal nabídkou druholigového Kolína.

 

Bieglovo černé období: opět je bez angažmá

11. 2. 2009

Zdroj: idnes.cz

Měl dovést hokejisty Kolína k postupu do první ligy, místo toho je opět bez angažmá. Hokejový brankář Radovan Biegl zažívá trudné období.

 

Biegl se s vyloučením Vsetína nevyrovnal

11. 2. 2009

Zdroj: idnes.cz

Vášnivý kuřák Radovan Biegl po zápase na Slavii nejdřív žertoval. "Sakra chlapi, mně bliká kontrolka," pronesl zlínský brankář při žádosti o rozhovor. Během něj se pak sám několikrát vrátil k vyloučení Vsetína z extraligy. Byl vážný a často se musel držet, aby zůstal klidný.

 

Biegl zvažuje i konec kariéry!

10. 2. 2009

Zdroj: idnes.cz

Tady končíš! To se dozvěděl hokejový brankář Radovan Biegl v Třinci. V klubu byl sedmou sezonu. Extraligu hrál v domovských Pardubicích, v Třinci, Havířově i ve Vsetíně. Proč musí z Třince odejít, vedení klubu nechce prozradit.

 

Smutný Biegl: Vím, kde jsem chyboval

8. 2. 2009

Zdroj: idnes.cz

Při své premiéře ve zlínském dresu hokejový brankář Radovan Biegl nezklamal, přesto opouštěl led v Karlových Varech nasupený. Jeho chyba rozhodla o tom, že domácí vyhráli 3:2.

 

Radovan Biegl: Bylo to pro mne velice těžké

7. 2. 2009

Zdroj: hc-vsetin.cz

Pro Radovana Biegla mělo dnešní utkání Vsetína s Třincem zvláštní příchuť. Ve slezském městečku se už zabydlel, ale na roky ve vsetínském dresu se jen tak zapomenout nedá.

 

Biegl: Třinec v play-off? Nereálné

6. 2. 2009

Zdroj: idnes.cz

Přišel na hostování ze Vsetína. Brankář Radovan Biegl dělá co může, leč hokejistům Třince nic nepomáhá. Prohráli už šest zápasů za sebou.