Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nadstavbová část skončila, Vrchlabí si play-off vybojovalo 15 vteřin před koncem zápasu!

7. 2. 2010

"Takový zápas vrchlabské publikum už dlouho nepamatuje. Účast ve vyřazovacích bojích totiž plně závisela od zápasu s Berounem. Zatímco domácí si mohli dovolit jakýkoliv bodový zisk, Medvědům by úspěch zajistila pouze výhra. K té nakonec Beroun nebyl vůbec daleko. Vrchlabí si sice vypracovalo poměrně rychle dvoubrankový náskok, ten ovšem hosté ve druhé třetině ztenčili na polovinu a ve třetím dějství dokonce otočili skóre ve svůj prospěch. V závěrečné power-play ale střelu Chmelíře dorazil za Přikryla hrdina dne Ladislav Gengel a zajistil tak horalům kýžený bod. V následném prodloužení pak rozhodl vrchlabský Čurilla."

(přepis z webových stránek týmu Vrchlabí)

Je to tak, Ladislav Gengel dal opravdu gól za minutu dvanáct! Do konce zápasu zbývalo 15 vteřin když propálil berounského brankáře Přikryla. Stav zápasu byl 3:3 a následovalo prodloužení, které zvládlo lépe Vrchlabí. Díky skvěle zvládnutému závěru si tak celek zajistil účast ve vyřazovacích bojích. V osmifinále narazí na Třebíč.

Termíny utkání:

1. zápas 12.2. SK Horácká Slavia Třebíč - HC Vrchlabí od 17:30
2. zápas 13.2. SK Horácká Slavia Třebíč - HC Vrchlabí od 17:30
3. zápas 15.2. HC Vrchlabí - SK Horácká Slavia Třebíč od 18:00
4. zápas 16.2. HC Vrchlabí - SK Horácká Slavia Třebíč od 18:00
5. zápas 18.2. SK Horácká Slavia Třebíč - HC Vrchlabí od 17:30

(osmifinále se hraje na tři vítězná utkání)

Radovan Biegl odchytal v základní a následné nadstavbové části celkem 15 utkání a inkasoval 38 branek. Přehled odchytaných zápasů naleznete ZDE. Další informace přineseme 20. února v měsíčníku Řeč čísel.

 

Autor: Jakub M.